Студенти створили авто з сонячною батареєю для людей з обмеженими можливостями (ВІДЕО)

Студенти створили авто з сонячною батареєю для людей з обмеженими можливостями (ВІДЕО). єгипет, автомобіль, обмеженими можливостями, сонячна батарея, інвалід, wheel, land vehicle, vehicle, tire, auto part, car, outdoor, blue, parked, cart. A blue truck parked on the side of a building

Студенти створили авто з сонячною батареєю для людей з обмеженими можливостями. єгипет, автомобіль, обмеженими можливостями, сонячна батарея, інвалідКадр з відео: Vocativ/youtube.com

Група студентів-механіків з Єгипту розробила автомобіль на сонячній батареї, у якому людина з обмеженими можливостями зможе комфортно пересуватися жвавими вулицями міст без будь-якої допомоги сторонніх осіб.

Моторизований автомобіль з сонячною батареєю розробили в Університеті Хелвана в Каїрі, розповідає Vanguardngr.

«Ми подивилися на те, що є на ринку, і що робить країна для людей з обмеженими можливостями. І виявили, що існують електричні інвалідні крісла або ручні інвалідні крісла. Але вони не дозволяють людям долати великі відстані. Тому ми вирішили зробити триколісну машину», — кажуть розробники авто.

Автомобіль дуже компактний, але в той же час зручний. Щоб користуватися авто, не потрібна допомога в управлінні. Триколісний автомобіль також оснащений аварійною системою, яка допомагає водієві в разі технічної несправності.

Творці були зацікавлені в тому, щоб автомобіль не вимагав великих витрат на обслуговування, тому вони встановили на його даху сонячну батарею. Вона заряджає двигун.

Студенти кажуть, що їхня триколісна машина дасть можливість інвалідам відчути себе незалежними.

«Ці люди не можуть рухатися, у них є тільки вибір між нормальним кріслом і ручним кріслом-коляскою, і їхня швидкість дуже невелика. Вони не можуть взаємодіяти з суспільством, і це може чинити поганий вплив. Авто допоможе їм знайти робочі місця або відправитися в інші місця за необхідністю», — пояснив студент і член команди Гофран Сайед.

Студенти отримали фінансування і підтримку від ряду спонсорів і фондів, зібравши 28 тис. єгипетських фунтів — понад $1500, щоб закінчити будівництво свого винаходу. Наразі молоді інженери вдосконалюють проект, а потім постараються залучити великий капітал для масового випуску автомобіля для людей з обмеженими можливостями.

Аліна Танько

The Epoch Times Україна (Велика Епоха)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*