У Києві презентували електромобіль для людей з інвалідністю (ВІДЕО)

У Києві презентували електромобіль для людей з інвалідністю (ВІДЕО). вікторія кіосе, електрокар, електромобіль usec, презентація, інвалідність

Люди з інвалідністю в Україні стануть ближчими до керма. Новий електрокар здатен проїхати до ста п’ятдесяти кілометрів на одному заряді та розроблений для максимального комфорту водія з інвалідністю.

Цей синій красень — проєкт команди EcoFactor. USEC — електрокар для водіїв з інвалідністю, що пересуваються на візочках. На презентації автомобіль подарували громадській активістці Уляні Пчолкіній, яка вже довгий час їздить за кермом. Жінка зізнається: для неї подарунок став несподіванкою.

Авторка ідеї Вікторія Кіосе розказує: думка створити електрокар для людей з інвалідністю в неї виникла ще у 2016 році. Електричний автомобіль українського виробництва створений на базі «Смарту». Крім серійного виробництва електрокара USEC, планують запровадити можливість оренди такого автомобіля. Головна перевага електрокару — енергоефективність. Країни Європейського Союзу обрали цей шлях за основу, тому до 2050 року вони відмовляться від автомобілів на бензинових та дизельних двигунах.

Електромобіль USEC дасть змогу людям з порушеннями опорно-рухового апарату пересуватися містом без сторонньої допомоги. А таких громадян в Україні понад 200 тисяч. Попередньо, ціна автомобіля становитиме приблизно 10 тисяч доларів.

7 ТЕЛЕКАНАЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*