У США створили протез руки, що дозволяє відчувати предмети (ВІДЕО)

У США створили протез руки, що дозволяє відчувати предмети (ВІДЕО). сша, клінічні дослідження, пацієнт, протез руки, технологія neph, person, nail, hand, finger. A hand holding a yellow frisbee

У США створили протез руки, що дозволяє відчувати предмети. сша, клінічні дослідження, пацієнт, протез руки, технологія nephНовий протез руки взаємодіє з нервовими закінченнями руки пацієнта і передає всі відчуття / medicalxpress.com

Американські регулятори видали дозвіл на проведення перших клінічних досліджень протеза руки, що дозволяє пацієнтові відчувати предмет і ступінь його крихкості. Завдяки інноваційній технології пацієнт зможе регулювати ступінь стиснення пальців, пише MedicalXpress.

Сучасні протези не пристосовані для поводження з маленькими і делікатними об’єктами, позаяк пацієнт не відчуває їх і може легко розчавити протезом.

Новий протез руки, створений на основі технології NEPH, за допомогою електродів, імплантованих в куксу, і взаємодіє з нервовими закінченнями руки пацієнта, забезпечуючи передачу відчуттів користувачеві протеза. Протез став першим бездротовим пристроєм цього класу, що імплантується повністю.

Учасники клінічного дослідження зможуть використовувати експериментальні протези в повсякденному житті.

УНІАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*