Український екзоскелет переміг у конкурсі та отримає до $500,000 інвестицій (ВІДЕО)

Український екзоскелет переміг у конкурсі та отримає до 0,000 інвестицій (ВІДЕО). антон головаченко, екзоскелет, паралізований, реабілітація, стартап uniexo, indoor, person, clothing, standing, smile, automaton. A group of people standing in a room

Український стартап UniExo переміг у міжнародному конкурсі інновацій та роботехніки Robot Launch 2017.

UniExo – це екзоскелет, що дозволяє частково паралізованим людям знову самостійно ходити, інформує «Українська правда. Життя».

Система створена 23-річним киянином Антоном Головаченко.

Роботи над проектом UniExo ведуться останні три роки і за цей час розробка вже отримала безліч українських і світових нагород.

Нинішня перемога дозволяє розробнику отримати інвестиції до $500,000 та контракти в США.

Новиною про перемогу та подальші плани, Антон поділився на своїй офіційній сторінці в Facebook.

В общем вот и подошёл к концу конкурс Robot Launch в котором мы участвовали и в публичном голосовании и питчинг сессии, …

Опубліковано Anton Holovachenko 19 грудня 2017 р.

 

“Вже в січні будуть запущені перші в своєму роді тести одного з екзоскелетів спільно з суперкомп’ютером TIANHE 2, і як раз перевіримо моє бачення з приводу нового аналітичного алгоритму для реабілітації, після чого ми будемо поступово підключати все більше і більше пристроїв UniExo до нової платформи”, – написав він.

Також Головаченко уточнив, що протягом усього наступного року з’являться кілька варіантів екзоскелетів, що допоможе просунуться з B2B моделлю на яку команда зараз напрацьовує досвід, і продумує цінову політику.

“Повірте це дуже не просто коли говориш про 1000, і більше пристроїв”, – пояснив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*