В Індії студенти-інженери розробили самокерований інвалідний візок

В Індії студенти-інженери розробили самокерований інвалідний візок. self-e, індія, автопілот, студент, інвалідний візок, grass, outdoor, clothing, person, smile, man, standing, bicycle, group, jeans. A group of people posing for a picture

В Індії студенти-інженери розробили самокерований інвалідний візок. self-e, індія, автопілот, студент, інвалідний візок

В індійському штаті Тамілнад троє студентів університету Амріта Вішва Від’япітхам під керівництвом свого професора зконструювали інвалідний візок з функцією автопілота.

Останні чотири роки студенти працювали над створенням самохідного інвалідного візка, який може сміливо доправити користувача з однієї точки в іншу, уникаючи перешкод на шляху, за допомогою навігації, повідомляє Gadgets now.

Винахід, який називається Self-E, використовує Робототехнічну Операційну Систему (РОС) для автономної навігації. Він створює карту навколишнього середовища разом зі статичними та динамічними перешкодами за допомогою лазерного датчика і відображає її на смартфоні. Користувач може торкнутися будь-якої точки на згенерованій карті, і візок автоматично рушить до цього місця без його втручання .

На відміну від імпортних самохідних інвалідних візків, котрі є досить дорогими, прототип молодих винахідників є відносно дешевим. Він дозволить пацієнтам легко транспортуватися з одного місця до іншого в лікарні, аеропорту або будинку. Якщо користувачі зможуть керувати смартфоном, вони звільняться від постійного використання традиційного джойстика.

“За допомогою простого натискання на карту, що відображається на екрані телефону, власники можуть отримати повний контроль над інвалідним візком без жодної допомоги.

З іншого боку, якщо у деяких пацієнтів виникнуть проблеми з використанням смартфона, друзі, члени сім’ї або помічники зможуть скористатися додатком для Android, щоб перевезти їх без необхідності фізичного впливу на інвалідний візок “, – додав студент Чінта Раві Теджа.

Фото: indianexpress.com

Укрінформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*