Ветерани американської армії отримають унікальні гаджети, які повертають зір

Ветерани американської армії отримають унікальні гаджети, які повертають зір. esight, вади зору, ветеран, військовий, пристрій

Ветерани американської армії отримають унікальні гаджети, які повертають зір. esight, вади зору, ветеран, військовий, пристрійАмериканські ветерани отримають пристрої, які повертають зір / eSight

Канадська компанія eSight видаватиме апарати для повернення зору колишнім американським військовим, інформує НВ

Високотехнологічні пристрої, які допомагають людям зі слабким зором, стали реальністю.

Канадська компанія створила пристрій eSight, який допомагає людям з вадами зору або сліпотою знову нормально бачити.

І отримала від Організації у справах ветеранів США дозвіл видавати свої апарати колишнім американським військовим за пільгами.

Пристрій eSight використовує екрани з високою роздільною здатністю, інтелектуальні алгоритми і ультрасучасну камеру, щоб допомогти людям з поганим зором бачити чіткіше.

«Тут задіяно дуже багато технологій, щоб просто називати їх окулярами», – говорить президент і виконавчий директор eSight Боб Вотерс.

Як працює eSight?

Пристрій влаштовано таким чином.

Перед кожним оком користувача розташовується контрастний дисплей з OLED-матрицею і роздільною здатністю HD (1024 * 76 точок). Камера на передній панелі «окулярів» записує відео у форматі UltraHD за допомогою високочутливої матриці (21,5 МП).

Камера оснащена 24-кратним зумом.

Інтерфейс eSight також має входи HDMI і USB, Bluetooth, Wi-Fi і карти SD.

Система стимулює функції фоторецепторів в очах людини. Це означає, що мозок отримує відсутню візуальну інформацію. І така процедура допомагає створити цілісну картинку в голові людини.

Зовнішня частина виробу містить різні види жорсткого і міцного пластику, що дозволяє отримати гладку високоякісну текстуру без втрати стабільності і комфорту.

«Пристрій працює на одному з найбільш передових мобільних чіпів і може виконувати безліч функцій, – говорить технічний директор eSight, Чарльз Лім. – Так що, по суті, у вас на голові суперкомп’ютер».

Лім керує технологічною та операційною командою компанії. До eSight він працював в корпорації IMAX і керував одним з її підрозділів.

Лім пояснює, що eSight розробила свій пристрій для поліпшення зору з урахуванням трьох факторів: поліпшення зору, мобільності і контролю зору.

Особливістю пристрою є і його ціна. У роздробі апарат продається за $ 6000.

За оцінками Вотерса, в усьому світі 66 млн людей зі слабким зором, яким може допомогти цей пристрій. Але велика їх частина не може собі дозволити його купити.

Тому, щоб допомогти хоч частині з цих людей, компанія спільно з союзом ветеранів США видаватиме ці пристрої колишнім військовим на пільговій основі.

Чи є аналоги?

Канадська компанія не єдина на ринку, яка намагається повернути людям зір.

НВ вже розповідав, як в 2018 році британські лікарі вперше успішно використовували стовбурові клітини для відновлення зору.

Новий спосіб лікування був розроблений вченими з Університетського коледжу Лондона за допомогою співробітників Національного інституту досліджень в галузі охорони здоров’я. Процедура проводиться всього за 45 хвилин під місцевою анестезією.

Після успіху в лікуванні двох пацієнтів лікарям дозволили продовжити експеримент ще на восьми. Потім фахівці сподіваються впровадити метод в клінічну практику по всьому світу протягом найближчих декількох років.

Також у ізраїльського стартапу ICI Vision є свої розумні окуляри для людей з порушеннями зору. Пристрій використовує штучний інтелект і апаратні засоби, щоб допомогти людям з обмеженими можливостями по зору краще бачити навколишній світ.

«Місія ICI Vision полягає в розширенні та оптимізації людського зору шляхом розробки першої в своєму роді індивідуально оптимізованої цифрової платформи», – йдеться в заяві компанії.

Артур Зайонц

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*