Японські конструктори створили помічника інвалідів (ВІДЕО)

Японські конструктори створили помічника інвалідів (ВІДЕО). toyota, японія, особливими потребами, робот human support robot, інвалід, indoor, bottle, furniture, vase, person, sofa. A man and a woman sitting on a bed

Японські конструктори створили помічника інвалідів. toyota, японія, особливими потребами, робот human support robot, інвалід

В Японії техніки з компанії Toyota показали зібраного ними робота Human Support Robot і заодно випробували його. Призначення розробки – допомагати людям з особливими потребами, прикутими до візків та ліжок.

Новину повідомляє «Преса України».

Ще кілька років тому компанія вирішила створити робота, який міг би допомагати людям з обмеженими можливостями. Створений ними робот Human Support Robot має маніпулятор, яким він вміє брати та переміщати предмети різної форми. Окрім цього, розробники вмонтували в нього камеру, яка дозволяє гаджету орієнтуватися у приміщенні.

У компанії повідомляють, що робот вміє подавати власнику пляшку з водою та відчиняти вхідні двері. На жаль, керівництво Toyota не планує поки що запускати серійне виробництво робота-помічника.

Оля Гузенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*