Янукович підписав закон, що передбачає безкоштовне забезпечення інвалідів засобами реабілітації за індивідуальною заявкою

Президент України Віктор ЯнуковичПрезидент України Віктор Янукович підписав закон №4064-VI “Про внесення змін до статті 26 закону України “Про реабілітацію інвалідів в Україні” щодо забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації, виготовленими за індивідуальним замовленням”.

Нагадаємо, Верховна Рада Україна 18 листопада, прийняла в цілому і як закон урядовий законопроект № 9050 від 11 серпня 2011 р. про внесення змін до статті 26 закону України “Про реабілітацію інвалідів в Україні” щодо забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації, виготовленими за індивідуальним замовленням. За ухвалення відповідного законопроекту проголосував 271 народний депутат з мінімально необхідних 226.

Так проектом закону передбачається, що держава гарантує розробку, виробництво технічних та інших засобів реабілітації і закупівлю спеціального автотранспорту, виробів медичного призначення і забезпечення ними інвалідів, дітей-інвалідів для соціальної адаптації, полегшення умов праці і побуту, спілкування інвалідів, дітей-інвалідів, поширює інформацію про таку продукцію. Крім того, передбачається безоплатне забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації за індивідуальною заявкою інваліда, послуги з післягарантійного ремонту здійснюється у вигляді грошової допомоги інвалідам для оплати вартості виданих виробів та послуг шляхом безготівкового перерахування коштів підприємствам, які виконали зазначені заявки та відповідні кваліфікаційним вимогам, визначеним федеральним органом виконавчої влади у сфері праці та соціальної політики.

РБК-Украина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*