Правова допомога для осіб з інвалідністю

1 15 6 78142 2. правова допомога, інвалідів

З метою покращення правової захищеності інвалідів, батьків дітей з інвалідністю та соціально не захищених верств населення шляхом їх інформування та консультування з правових питань «Генерація успішної дії» пропонує безоплатну правову допомогу кваліфікованого юриста та адвоката.

Передбачається надання консультації з приводу порушення прав громадян органами державної влади та місцевого самоврядування, приватними підприємствами, організаціями, що надають соціальні послуги, а саме: доступність середовища, пенсійне та соціальне забезпечення, технічні та інші засоби реабілітації, обслуговування у територіальних центрах та будинках-інтернатах, зайнятість, встановлення груп інвалідності та реабілітаційні послуги, забезпечення пільг на транспорт, на житлово-комунальні послуги.

Правова допомога здійснюватиметься у формі: надання роз’яснень чинного законодавства, здійснення досудової правової підтримки – підготовки запитів до відповідних органів державної влади та місцевого самоврядування, підготовки скарг до прокуратури на порушення прав людини, підготовки позовних заяв до судів, в окремих випадках представлення інтересів у судах.

Правову допомогу можна отримати за телефонами: 097 942-04-20, 099 113-05-65.

Крім того, юрист консультуватиме безпосередньо в жовтні, січні, квітні та червні у Луцьку, Нововолинську, Маневичах, Горохові, Любешові, Камінь-Каширському.

Правова допомога надається в межах проекту «Спільно творимо можливості», що виконується Волинським обласним осередком Всеукраїнської молодіжної громадської організації інвалідів з вадами зору «Генерація успішної дії» за фінансування «Фонду прав інвалідів» Фундації «Тайдз».

Волинський портал людей з інвалідністю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*