Прем’єр-міністр доручив змінити умови ліцензування аптек і медичних закладів під потреби інвалідів

1 14 757764. медичних закладів

Прем’єр-міністр України доручив Міністерству охорони здоров’я разом з Мінрегіоном розробити зміни до умов ліцензування аптек а також медичних закладів, які б гарантували вільний доступ до приміщень людям з обмеженими можливостями.

«Мене вразила історія, коли інвалід був змушений у суді доводити, що пандус до приміщення аптеки абсолютно не пристосований для інвалідного візка. Власники формально поставилися до виконання вимоги забезпечити вільний доступ інвалідам, ще й намагалися заперечити очевидний свій прорахунок», – сказав Микола Азаров.

На переконання глави Уряду ліцензійні вимоги до технічних умов приміщень медичних закладів повинні бути однозначними, добре продуманими, і їх виконання треба добиватися безкомпромісно.

Микола Азаров також наполягає, щоб вимоги були сформульовані за участі громадських організацій інвалідів та експертів: «Щоб знову не довелося переробляти, тому що хтось не може собі уявити, що таке життя у візку», – підкреслив Прем’єр-міністр.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Урядовий портал

Одна репліка к “Прем’єр-міністр доручив змінити умови ліцензування аптек і медичних закладів під потреби інвалідів”

  1. Denik сказав:

    Если бы еще за соблюдением норм в полном объеме следили. Мало того, что сделают иммитацию пандуса, а не как положено, так еще и ширину крыльца оставят как было, на ширину двери, а не как положено при наличии пандуса. Двери тоже остаются узкие еще и открывающиеся к пандусу, пороги не убираются. И самое забавное – эти пандусы записываются в отчетность как “капитальные” и кто-то даже премии получает. Хотя толку от них никакого, больше похоже на саботаж и разбазаривание средств.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*