Правова допомога доступна всім

1 17 preview1 2. міндоходів, інвалідів

 1 17 preview1 1Днями в приміщенні ДПІ у Подільському районі ГУ Міндоходів у м. Києві відбувся круглий стіл за участі заступника начальника інспекції Світлани Яременко на тему «Роз’яснення норм податкового законодавства України для об’єднань громадських організацій-інвалідів». Обговорення відбулося в рамках проекту «Правова допомога та просвіта інвалідів», що реалізується за підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН).

Під час круглого столу учасники обговорили такі питання як визначення доцільності надання державної допомоги підприємствам та організаціям громадських організацій інвалідів у вигляді пільг з оподаткування (плата за землю, умови отримання ознаки неприбутковості), поворотної та безповоротної фінансової допомоги (за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів), цільової позики, дотацій тощо. Також під час зустрічі були розглянуті умови, якими чітко визначені критерії, яким має відповідати підприємство, щоб отримати дозвіл на пільги. Зокрема визначено, що кількість інвалідів має становити не менше ніж 50% від середньооблікової кількості штатних працівників підприємства, фонд оплати праці інвалідів має складати не менше ніж 25% загальної суми витрат на оплату праці.

Із зацікавленістю присутні слухали про останні новини з удосконалення системи пільгового оподаткування. Загалом учасники відзначили важливість інформаційно-просвітницької роботи Міністерства, оскільки її здійснення сприяє посиленню податкових знань та дає змогу покращувати правові знання в найбільш необхідних сферах суспільного життя.

Загалом, зустріч відбулась у форматі прямого діалогу, були надані відповіді на численні питання, які турбували присутніх, що свідчить про зацікавленість представників організації в подальшому отриманні податкових консультацій та роз’яснень.

Крім того, Світлана Яременко наголосила на тому, що ДПІ у Подільському районі ГУ Міндоходів у м. Києві продовжує бути відкритою для спілкування, і в майбутньому зустрічі у конструктивному діалозі відбуватимуться щоквартально. Учасники обговорення теж звернули увагу на те, що така діяльність повинна носити систематичний характер, оскільки громадські організації інвалідів практично позбавлені можливості отримати кваліфіковану правову допомогу.

Фахівці Міндоходів відзначили, що з метою створення умов для партнерських взаємовідносин органів Міністерства доходів і зборів України та платників податків, забезпечення платників податків якісними та своєчасними послугами та повної обізнаності щодо змін у податковому та митному законодавстві (шляхом надання консультацій, роз’яснень) також створений центр обслуговування платників (ЦОП). Інформаційні та інші послуги, які надаються у ЦОП стосуються, зокрема, консультативної допомоги платникам у оформленні заяв, заповненні податкової звітності; надання інформації про реквізити рахунків для зарахування платежів до бюджетів, ставки податків та роз’яснень з питань оподаткування (усних, письмових, по телефону); надання платникам інформації про стан розрахунків з бюджетами; надання безкоштовного програмного забезпечення для формування та подання податкової звітності в електронному вигляді; розповсюдження брошур, буклетів, пам’яток та іншої друкованої продукції про сплату податків; прийняття звітних та інших документів платників податків; надання публічної інформації тощо.

ДПІ у Подільському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Міністерство доходів і зборів України

2 реплік к “Правова допомога доступна всім”

 1. евгения :

  Я инвалид с 2006 года. У меня эпилепсия. Всегда была 3 группа, а теперь 2 группа инвалидности.работа на дому. У нас 3 комнатная квартира где проживают мама, папа, сестра и я. Прописаны все. Могут ли мои родные отобрать мою часть квартиры, без моего разрешения?. Могу ли я отказаться от опекуна? Если дадут группу пожизненно могу ли я позже отказаться от неё?. Можно мне самому выбрать опекуна?могут они меня отправить жить в псих больницу пожизненно?

 2. Администрация сайта :

  Якщо Ви не позбавленні дієздатності в судовому порядку то маєте право самостійно розпорядитись будь-яким власним майном, в тому числі й частиною квартири. Тобто це не можливо без Вашої згоди та участі.
  Могу ли я отказаться от опекуна? Можно мне самому выбрать опекуна?
  Якщо у Вас є сумніви стосовно упередженості дій опікуна Ви можете звернутись з письмовою заявою до органу опіки про вирішення питання заміни опікуна.
  Если дадут группу пожизненно могу ли я позже отказаться от неё?.
  Це не на Вашу користь, оскільки пов,язано з матеріальним забезпеченням у вигляді пенсії чи соціальної допомоги.
  могут они меня отправить жить в псих больницу пожизненно?
  Психіатричні лікарні проводять лікування в гострий період, постійне проживання там не передбачено. До інтернатних закладів для психічно хворих можуть направлятись особи, що не мають власного житла та осіб що здійснюють догляд за ними.
  Олег

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*