Кабмін ліквідував Держслужбу з питань інвалідів та ветеранів

1 26 default 1. інвалідів

Кабінет міністрів України ліквідував Державну службу з питань інвалідів та ветеранів. Про це йдеться в постанові уряду № 414 від 13 серпня 2014 р.

“Кабінет міністрів України постановляє: ліквідувати Державну службу з питань інвалідів та ветеранів, поклавши на Державну службу у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції повноваження та функції з питань реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни та військовослужбовців, звільнених у запас або відставку та на Міністерство соціальної політики – повноваження і функції з питань соціального захисту інвалідів, осіб, на яких поширюється дія закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” ветеранів праці, ветеранів військової служби, жертв нацистських переслідувань, дітей війни та жертв політичних репресій”, – йдеться у документі.

Також Кабмін доручив забезпечити діяльність Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у 2014 р. за рахунок бюджетної програми “Керівництво та управління у сфері соціального захисту інвалідів та ветеранів”.

Крім того, уряд утворив комісію з ліквідації Державної служби з питань інвалідів та ветеранів, яку очолив заступник міністра соціальної політики Наталія Федорович.

Голова ліквідаційної комісії повинна у шестимісячний строк поінформувати Кабінет міністрів про результати проведеної роботи.

«РБК – Україна»

2 реплік к “Кабмін ліквідував Держслужбу з питань інвалідів та ветеранів”

  1. Ирина :

    Ну вот всех свалили в одну “кучу”- не было порядка, а теперь и надеяться не на кого! Ликвидировали инвалидов и ветеранов как класс!

  2. лариса :

    отлично, что ликвидировали. бессмысленная структура поедающая бюджет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*