Люди з інвалідністю отримуватимуть необхідні виключно для кожного особисто послуги з реабілітації

1 27 1 173994 2. реабілітації

8 жовтня 2014 року на засіданні Уряду схвалено зміни до Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні», якими передбачено здійснити низку уточнень.

Зокрема, змінами до Закону пропонується уточнити обсяг заходів,засобів, послуг, що визначаються в індивідуальній програмі реабілітації інваліда відповідно до Державної типової програми реабілітації інвалідів (чинна редакція встановлює, що її обсяги не можуть бути меншими від передбачених Програмою).

«Це дасть підстави лікарю призначати людині з інвалідністю виключно ті послуги, засоби та вироби, що дійсно необхідні конкретній людині, а не все, що передбачено Державною типовою програмою», – зазначила Міністр соціальної політики Людмила Денісова.

Окрім того, пропонується відповідно до Закону «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» вилучити норми щодо ліцензування діяльності протезно-ортопедичних підприємств, оскільки такий вид господарської діяльності не підлягає ліцензуванню.

Міністерство соціальної політики України

Одна репліка к “Люди з інвалідністю отримуватимуть необхідні виключно для кожного особисто послуги з реабілітації”

  1. Лариса :

    А вам хоть раз виписували ІПР, то я вам скажу, пишуть мінімум послуг, і тільки дякуючи дії закону, (що не може меньше полуг), вдалося добитися життєво необхіжних послуг. Пане Міністре , у вас не має морально права приймати такі рішення !!!!! Ви просто порушуєте Конвенцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*