Підприємству доведеться сплатити 180 тис. грн. за порушення норм з працевлаштування інвалідів

1 20 5 вивіска3 2. інвалідів

Прокуратурою Волинської області за зверненням Волинського відділення Фонду соціального захисту інвалідів проведено перевірку додержання підприємством «Торговельна компанія «Укр-Петроль» норм з працевлаштування інвалідів, визначених Законом України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні».

З’ясувалося, що на підприємстві працює на 11 осіб зі встановленою інвалідністю менше, ніж цього вимагає Закон. При цьому торгівельна компанія не повідомляла Волинський обласний центр зайнятості про наявні вакантні робочі місця для інвалідів та не сплатила передбачені законом адміністративно-господарські санкції за незабезпечення встановленого нормативу робочих місць для інвалідів у сумі понад 168 тис. грн.

Відтак прокуратура області в інтересах Волинського відділення Фонду соціального захисту інвалідів звернулася до суду з адміністративним позовом до ПП «Торгівельна компанія «Укр-Петроль», аби стягнути адміністративно-господарські санкції та пеню за невиконання нормативу робочих місць, призначених для працевлаштування інвалідів, у сумі майже 180 тис. грн.

Прес-служба прокуратури області

Прокуратура Волинської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*