Прокуратура перевірила дотримання законодавства щодо соціального захисту інвалідів

1 19 5 38219. інвалідів

Прокуратурою Черкаської області проведено перевірку додержання вимог Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» у Черкаському обласному відділенні Фонду соціального захисту інвалідів.

Установлено, що працівниками вказаної установи неповною мірою забезпечено дієвий контроль за дотриманням законодавства в частині виконання роботодавцями нормативу працевлаштування інвалідів, стягнення фінансово-господарських санкцій і пені, що призводить до накопичення значних сум заборгованості зі сплати платежів до спеціального фонду державного бюджету.

Також виявлено факти непред’явлення виконавчих документів до стягнення.

Крім того, на виконанні у державної виконавчої служби знаходяться виконавчі провадження на загальну суму понад 117 тис грн. Проте протягом 2013-2014 років працівниками Фонду не направлено жодної скарги на незаконні дії державних виконавців, в результаті чого ненадходження вказаних коштів не сприяє реалізації державної політики щодо соціальної захищеності інвалідів в Україні.

За результатом перевірки 22 жовтня поточного року прокуратурою області на адресу керівництва вказаного відділення внесено подання з вимого усунути порушення та притягнути винуватих осіб до відповідальності.

Прес-служба прокуратури Черкаської області

Прокуратура Черкаської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*