Інвалідам без офіційного статусу дадуть безкоштовний проїзд в громадському транспорті

1 19 6 1401784669 vr. громадському транспорті

Верховна Рада прийняла ініційований Кабміном закон, який передбачає видачу інвалідам без відповідних посвідчень довідок, які дають право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті, повідомляє «ZN.UA».

Законопроект №2884 “Про внесення змін у деякі закони щодо посилення соціального захисту інвалідів, які не мають права на призначення пенсій або соціальної допомоги” у вівторок за основу та в цілому підтримали 283 народних депутатів у вівторок, 30 червня.

Мета прийнятого закону – надати людям з інвалідністю, які не мають права на пенсію або соціальну допомогу і не мають відповідних посвідчень, можливість безкоштовно їздити в громадському транспорті.

Згідно з прийнятим законом, таким людям з інвалідністю буде надаватися довідка, на підставі якої можна буде безкоштовно користуватися громадським транспортом.

Довідка буде видаватися за місцем проживання управлінням праці та соціального захисту населення.

У цій довідці будуть вказані прізвище, ім’я, по батькові, група та причина інвалідності, а у відповідних випадках – також їх основні нозологічні форми захворювань (по зору, слуху та з ураженням опорно-рухового апарату).

Закон був прийнятий з озвученою з трибуни парламенту поправкою, що такі довідки будуть видаватися безкоштовно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*