На Львівщині працівники УЗЕ затримали військовослужбовця-хабарника (ФОТО)

1 18 7 PM965image001 1 2. медичної служби

  1 18 7 PM965image001 1

15 січня правоохоронці затримали на “гарячому” начальника медичної служби мотопіхотного батальйону військової частини. За сприяння в оформленні інвалідності за станом здоров’я капітан вимагав від військовослужбовця – учасника АТО 4 тисячі гривень хабара.

Працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) Національної поліції України, військової прокуратури та УСБУ у Львівській області затримали 29-річного військовослужбовця.

Начальник медичної служби однієї з військових частин вимагав 4 тисячі гривень “подяки” від військовослужбовця – учасника АТО, який на даний час знаходиться на стаціонарному лікуванні після контузії та перенесеного інсульту, за сприяння у оформленні йому інвалідності за станом здоров’я.

Під час проведення слідчо-оперативних заходів правоохоронці зафіксували отримання зловмисником першої частини хабара, яку перерахували на банківську картку 29-річного капітана.

  1 18 7 PM645image003 2

Другу частину визначеної ним суми також було перераховано на його картковий рахунок.

Перерахування коштів двома частинами на картковий рахунок начальника медичної служби зафіксовано та долучено у якості доказів до кримінального провадження.

15 січня працівники Управління захисту економіки НП України, військової прокуратури та СБУ у Львівській області на залізничному вокзалі міста Львова затримали начальника медичної служби мотопіхотного батальйону військової частини. Під час огляду у нього виявлено та вилучено 6 банківських карток, серед яких і його банківська картка із рахунком, на яку було перераховано 4 тисячі гривень.

  1 18 7 PM618image004 3

Військовою прокуратурою проводиться досудове розслідування по кримінальному провадженню, відкритому за статтею 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

Департамент захисту економіки
Національної поліції України

Національна поліція України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*