Мінсоцполітики України має намір перевірити роботу Фонду інвалідів

1 13 6 259986 4 2. інвалідів

Міністерство соціальної політики має намір провести перевірку роботи Фонду соціального захисту інвалідів України, повідомив міністр соцполітики Андрій Рева в ефірі радіо “Ера” у вівторок.

За його словами, в Україні існує норма, згідно з якою на кожному підприємстві має працювати не менше 4% інвалідів, які мають отримувати передбачені законом кошти. І відповідає за контроль виконання цієї норми Фонд інвалідів.

“Я думаю, що ми займемося Фондом інвалідів, поцікавимося, яким чином вони контролюють цей процес, є там порушення і наскільки вони глибокі”, – сказав А. Рева.

Він додав, що є проблема і з працевлаштуванням інвалідів, пов’язана з тим, що державні центри зайнятості не можуть ставити інвалідів на облік, оскільки вони отримують пенсію з інвалідності і не можуть претендувати на допомогу із безробіття.

Інтерфакс-Україна

Одна репліка к “Мінсоцполітики України має намір перевірити роботу Фонду інвалідів”

  1. Лариса :

    Дискримінація за ознакою інвалідності заборонена, тому Центри зайнятості зобов’язані ставити на облік людей, які мають інвалідіність. Люди може й не будуть отримувати допомогу по безробіттю, але бути на обліку в центрі зайнятості , вони можуть. Дивує, що Міністр цього не знає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*