Безбар’єрне середовище – це простір необмежених можливостей, в якому немає місця дискримінації та враховуються інтереси кожного

Безбар’єрне середовище – це простір необмежених можливостей, в якому немає місця дискримінації та враховуються інтереси кожного. державна міграційна служба, чернігівська область, безбар’єрний простір, доступність, інвалідність

Безбар’єрне середовище – це простір необмежених можливостей, в якому немає місця дискримінації та враховуються інтереси кожного. державна міграційна служба, чернігівська область, безбар’єрний простір, доступність, інвалідність

Чернігівська область. Чимало років безбар’єрність асоціювалася у багатьох людей лише з подоланням фізичних перешкод – облаштуванням пандусів і підіймачів. Насправді ж це поняття ширше і стосується, без перебільшення, кожного.

Так, більшість щоденних дій для людини з обмеженими фізичними можливостями – це важке випробування, яке найчастіше доводиться проходити самостійно. Кожен крок супроводжується бар’єрами: у під’їзді – сходинки, в автобусі – незручні посадкові майданчики. Ситуації, коли людина з інвалідністю не може влаштуватися на роботу через упередження роботодавця – це проблема бар’єрів, вирішення яких є обов’язком держави перед її громадянами. Але й інших бар’єрів довкола нас, на жаль, також багато.

Сьогодні ж, завдяки ініціативі першої леді України Олени Зеленської, прийняття Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні об’єднало представників органів влади, експертного середовища та громадянського суспільства. Цей стратегічний документ визначив нові стандарти доступності та інклюзії, імплементуючи їх у державну політику.

«Безбар’єрність – це філософія суспільства без обмежень. Це про внутрішню готовність створювати середовище, у якому буде комфортно всім» – наголошує перша леді України Олена Зеленська.

Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області піклуючись про доступність кожного громадянина до можливості якісно отримати адміністративну послугу, створює для цього відповідні належні умови.

На сьогоднішній день всі територіальні підрозділи міграційної служби області оснащено пандусами або кнопкою виклику персоналу.

Саме завдяки створеним умовам пан Геннадій нещодавно став щасливим власником паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Ми відкриті та доступні для кожного!

Управління ДМС у Чернігівській області

Державна міграційна служба України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*