Безбар’єрність: Мінрегіон отримав повноваження з проведення моніторингу доступності будівель та споруд

Безбар’єрність: Мінрегіон отримав повноваження з проведення моніторингу доступності будівель та споруд. минрегион, будівля, доступність, моніторинг, інвалідність

Безбар’єрність: Мінрегіон отримав повноваження з проведення моніторингу доступності будівель та споруд. минрегион, будівля, доступність, моніторинг, інвалідність

Мінрегіон отримав повноваження проводити моніторинг рівня доступності об’єктів житлово-комунального та громадського призначення для маломобільних груп разом з Мінсоцполітики та громадськими організаціями осіб з інвалідністю. Йдеться про моніторинг на систематичній основі. Відповідні зміни до Положення про Міністерство розвитку громад та територій України були схвалені на засіданні Уряду 2 червня.

Нагадаємо, 14 квітня Кабінет Міністрів затвердив Національну стратегію із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, розроблену в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів» та на виконання Указу Президента України.

Також постановою Кабінету Міністрів від 26 травня затверджено «Порядок проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю», за результатами якого Мінрегіон формуватиме рейтинг обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій за ступенем безбар’єрності.

Довідково

Розроблення проєкту Плану заходів з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на 2021-2022 роки координує Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, яка розроблялась за ініціативи першої леді Олени Зеленської, – це перший в Україні системний документ, який передбачає створення безбар’єрного простору у всіх сферах життя.

Міністерство розвитку громад та територій України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*