Безоплатне протезування, соціальне таксі та матеріальна допомога: як здійснюється соцзахист осіб з інвалідністю

Безоплатне протезування, соціальне таксі та матеріальна допомога: як здійснюється соцзахист осіб з інвалідністю. покровська громада, допомога, підтримка, соціальна програма, інвалідність, bicycle, outdoor, tree, wheel, bicycle wheel, bike, land vehicle, person, tire, vehicle. A man riding on the back of a bicycle

У Покровській громаді активно реалізовується програма «Покровськ – територія підтримки», у рамках якої розроблено комплекс заходів, які здійснюються на місцевому рівні в доповнення до державних соціальних гарантій, що дозволяє підтримувати життєдіяльність найбільш соціально незахищених мешканців міста Покровська та приєднаних територій.

Станом на початок поточного року в управлінні соціального захисту населення на обліку знаходяться 4076 осіб з інвалідністю різних груп.

Усі вони забезпечені різними видами допомоги з боку як державної, так і місцевої влади.

Так, минулого року 9 осіб отримали санаторно-курортні путівки Мінсоцполітики.

Рішенням Покровської міської ради № 8/50-14 від 17.01.2018 надаються пільги за послуги телефонного зв’язку згідно зі списками УТОС – призначено пільгу 20 особам з інвалідністю.

На забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації прийнято 92 заяви.

5 місцевих мешканцям, які мають інвалідність, надано матеріальну допомогу за рахунок державного бюджету на суму 4,9 тисячі гривень.

Здійснено відшкодування вартості проїзду особам з інвалідністю до 23 років з вадами слуху, дітям з інвалідністю з вадами слуху та батькам, які супроводжують цих дітей – 5 сімей для 8 дітей на суму 8,1 тисячі гривень.

Протягом 2022 року – 16 осіб з інвалідністю (візочники), скористувалися послугою «Соціальне таксі». Також автомобіль використовувався для підвозу людей з інвалідністю до евакуаційного потягу.

Отримують люди з інвалідністю й пільги на медичне обслуговування.

КП «Покровська міська стоматологічна поліклініка» надала послуги з протезування наступним категоріям:

  • діти від 0 до 12 років – 195 осіб; ветеранів – 3 особи;
  • особи, які мають інвалідність внаслідок війни – 1 особа;
  • УБД – 45 осіб;
  • особи, які мають інвалідність 1 та 2 групи – 89 осіб.

Усі соціальні програми, направлені на всебічну підтримку людей з інвалідністю, будуть подовжені і цього року.

Покровська міська військова адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*