Борщів. Безробітним особам з інвалідністю – про права, пошук роботи, профнавчання, підприємництво

Борщів. Безробітним особам з інвалідністю – про права, пошук роботи, профнавчання, підприємництво. борщів, безробітний, семінар, центр зайнятості, інвалідність

Борщів. Безробітним особам з інвалідністю – про права, пошук роботи, профнавчання, підприємництво. борщів, безробітний, семінар, центр зайнятості, інвалідність

З метою дотримання прав осіб з інвалідністю у сфері трудових відносин, сприяння їм в професійній самореалізації та адаптації на ринку у Борщівському управлінні Чортківської філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних з інвалідністю. На захід були запрошені представники Державної служби з питань праці та Пенсійного фонду.

Про особливості працевлаштування осіб з інвалідністю та переваги легальної зайнятості розповіла головний державний інспектор управління інспекційної діяльності в Тернопільській області Південно-Західного міжрегіонального управління Держпраці Ольга Кузик.

Головний спеціаліст Головного управління ПФУ в Тернопільській області Тамара Гриненко зупинилася на питаннях соціальної захищеності осіб з інвалідністю, пільгового забезпечення, особливостей призначення пенсій таким громадянам.

Як служба зайнятості допомагає особам з інвалідністю у пошуку прийнятних місць праці, у т.ч. і тимчасових; сприяє підвищенню їх конкурентоспроможності через різні види професійної підготовки та видачу безоплатних ваучерів; стимулює і підтримує людей цієї категорії у відкритті та провадженні підприємницької діяльності, зокрема через надання мікрогрантів, – поінформував провідний фахівець Борщівського управління ОЦЗ Дмитро Рибух. Також він надав присутнім кілька порад щодо ефективного пошуку роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*