Бучаччанам з інвалідністю розповіли про онлайн-сервіси

Бучаччанам з інвалідністю розповіли про онлайн-сервіси. бучач, онлайн-сервіс, семінар, служба зайнятості, інвалідність

Бучаччанам з інвалідністю розповіли про онлайн-сервіси. бучач, онлайн-сервіс, семінар, служба зайнятості, інвалідність

«Підвищення конкурентоспроможності та мобільності клієнтів на ринку праці, зокрема, в онлайн-просторі» – такою була тема семінару для осіб з інвалідністю, що відбувся в Бучацькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості за участю головної спеціалістки відділу Бучацького бюро правової допомоги Оксани Дуляк.

Вона розповіла про онлайн-послуги Міністерства юстиції, можливості отримати довідки, подати заяви тощо; про переваги та права осіб з інвалідністю при влаштуванні на роботу, при сплаті земельного податку, податку на нерухомість, сплаті єдиного соціального внеску, державного мита.

Присутні також дізналися про он-лайн сервіси служби зайнятості.

«Ви можете скористатися власним електронним кабінетом шукача роботи (Персональний кабінет) на сайті Державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/, де можна: переглянути вакансії; створити резюме; записатися на участь у тренінгу, ярмарку вакансій та ін.; дізнатися про дату і час наступного візиту; професійне навчання; тимчасову зайнятість; нараховану допомогу по безробіттю та ін.

Через сервіс «Електронна черга», на цьому ж сайті можна: забронювати час на реєстрацію в службі зайнятості; записатись на консультацію: юридичну, з працевлаштування, профорієнтації, профнавчання. У зарезервований час потрібно звернутися до відповідного фахівця служби зайнятості.

Якщо маєте мобільний застосунок Дія – використовуйте в центрі зайнятості свої електронні цифрові документи для реєстрації в службі зайнятості та під час подальших візитів до центру зайнятості.

Для тих, хто думає про вибір майбутньої професії цікавим буде сервіс «Платформа профорієнтації та розвитку кар’єри». Саме тут можна пройти комплексний профорієнтаційний тест на професійне самовизначення.

Ще один мобільний сервіс – Інтерактивна карта вакансій Тернопільської області з використанням Google maps (https://bit.ly/3gwHT32). Шукач роботи зможе отримати інформацію про кожну з актуальних вакансій: вимоги до кандидата, обов’язки, зарплату, контакти рекрутера.

Також діють безкоштовні платформи онлайн курсів: Дія. Цифрова освіта; Освітній портал Державної служби зайнятості; Prometheus; Lingva skills», – повідомила фахівець райфілії ОЦЗ Наталія Хабурська.

Бучаччанам з інвалідністю розповіли про онлайн-сервіси. бучач, онлайн-сервіс, семінар, служба зайнятості, інвалідність

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*