Центр медико-соціальної експертизи у Житомирі на карантині працює дистанційно (ВІДЕО)

Центр медико-соціальної експертизи у Житомирі на карантині працює дистанційно (ВІДЕО). житомир, олександр донець, карантин, центр медико-соціальної експертизи, інвалідність

Центр медико-соціальної експертизи у Житомирі на карантині працює дистанційно. житомир, олександр донець, карантин, центр медико-соціальної експертизи, інвалідність

Житомирський обласний центр медико-соціальної експертизи на період карантину встановлює або підтверджує людям інвалідність у дистанційний спосіб.

Про це Суспільному розповів головний експерт центру Олександр Донець.

За його словами, соціальні виплати не припинятимуть, якщо людина з інвалідністю з певних причин не встигла зібрати та передати до центру потрібні документи.

Олександр Донець розказав, що до центру щодня надходить майже 150 направлень на проведення медико-санітарної експертизи для встановлення інвалідності. Документи привозять або водії швидкої медичної допомоги або вони надходять поштою.

Працівниця центру Леся Лифар показала, як сортують і реєструють документи і як вносять в електронну базу даних.

За словами Олександра Донця, для встановлення або підтвердження інвалідності людині потрібно спочатку звернутися до лікаря, який лікує, за місцем проживання. “А лікар вже оформляє так званий посильний листок, використовуючи ту інформацію, яка у нього є: попереднє заключення, виписку зі стаціонарів, інструментальне і лабораторне обстеження”, – пояснив деталі головний експерт.

Також він сказав, що міністерство соціальної політики України не припинятиме виплати людям, у яких термін інвалідності закінчився під час періоду карантину. Належним оформленням документів, за його словами, можна буде зайнятися після його скасування.

Автор Леонід Харшан

Камера Віктор Підвисоцький

Ірина Остапчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*