Чернігівець відсудив 2 тисячі гривень у перевізника через відмову везти його безкоштовно за пільговим посвідченням інваліда (ВІДЕО)

Чернігівець відсудив 2 тисячі гривень у перевізника через відмову везти його безкоштовно за пільговим посвідченням інваліда (ВІДЕО). чернігів, безкоштовний проїзд, перевізник, суд, інвалід, indoor, person, wall, floor, clothing, computer, man, human face, table, laptop. A man standing in front of a desk

Чернігівець відсудив 2 тисячі гривень у перевізника через відмову везти його безкоштовно за пільговим посвідченням інваліда. чернігів, безкоштовний проїзд, перевізник, суд, інвалід

Чернігівець відсудив 2 тисячі гривень у перевізника через відмову везти його безкоштовно за пільговим посвідченням інваліда. Інцидент стався у липні минулого року в 25-й маршрутці.

Віталій Горний виступає на судових дебатах під час розгляду справи. Чоловік подав позов до підприємства «Пассервіс» через те, що, як він стверджує, водій автобуса на маршруті № 25 у Чернігові відмовив пасажиру в безкоштовному проїзді за пенсійним посвідченням інваліда другої групи. Це сталося в липні минулого року.

Позивач привів на суд свідка цієї ситуації, який підтвердив, що водій відмовився везти пільгового пасажира безкоштовно.

Горний вимагає компенсації моральної шкоди в розмірі двох тисяч гривень, при цьому додає, що судиться не заради грошей.

Водія на засіданні не було. Сторону перевізника — компанії «Пассервіс» у суді представляв юрист. Він заявив, що на підприємстві була проведена службова перевірка. Водій надав пояснення, у яких стверджує, що не відмовляв Віталію Горному в пільговому проїзді, а тільки грубо з ним розмовляв, оскільки нібито раніше того ж дня у нього з цим пасажиром уже був конфлікт. Юрист сказав: керівництво вже оголосило водію догану за неввічливе спілкування з пасажирами, а інших порушень не виявило. Він просить суд не задовольняти позов.

Віталій Горний каже: ніякого конфлікту між ним і водієм не було і це пояснення – тільки привід, щоб уникнути відповідальності. Суд виніс рішення на користь позивача – пасажира.

На це рішення підприємство-відповідач може подати апеляційну скаргу.

Національна суспільна телерадіокомпанія України Чернігівська регіональна дирекція

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*