Чи користуються пільгами рівняни, які мають інвалідність? (ВІДЕО)

Чи користуються пільгами рівняни, які мають інвалідність? (ВІДЕО). рівне, виплата, громадський транспорт, пільга, інвалідність, outdoor, ground, wheel, person, wheelchair, street, sidewalk, land vehicle, cart, square. A person standing on a sidewalk

На папері пільги є, а скористатися ними в житті – не завжди можна. Мова йде про пільги для осіб з інвалідністю 1 групи. До числа таких людей входять і особи з порушенням функцій зору та слуху, ті, хто страждають на онкозахворювання та візочники. Згідно із законодавством їм надається право на пільговий проїзд у громадському транспорті. Нині ж держава пропонує інший варіант виплати таких коштів. Більше знають наші журналісти.

Анастасія Боднарська, Володимир Захаров

Телеканал «Рівне 1»

Одна репліка к “Чи користуються пільгами рівняни, які мають інвалідність? (ВІДЕО)”

  1. Лідія :

    Це чергова спроба позбавити інвалідів можливості користуватися даною пільгою. Поясню. Інвалід – це людина, яка не тільки та, що пересувається візком. Це і ті, кого хвороби “печуть” сильним болем щодня. І допоки ця пільга не монетизована, тобто не виплачена якоюсь дуже умовною сумою (яка ще й щодня буде знецінюватися), то така людина може під’їжджати кількома видами транспорту по одній-дві зупинки в одну сторону і зворотню. Маршруткою, трамваєм, автобусом, метро. Порахуйте, чи вигідно інваліду. Років 15 тому кабмін хотів впровадити монетизацію в Україні у розмірі півтори поїздки тролейбусом на день. Та притомні люди запротестували. Спочатку багатотисячні протести були у Росії, (де цю справу похоронили) а потім і в Україні, де часто копіюють Російські закони. У 1993 році я отримала максимальну пенсію. Після Януковичської зрівнялівки у серпні 2004р. ще кілька разів її “оптимізували” до мінімалки. Статистичні дані про середню зарплату у 1991-1992 роках Путін наказав намалювати у 2,5 рази більші реальної,(наші цифри скопіювали) відповідно мій зарплатний коефіцієнт у 2,5 знизили. От і мізерна пенсія. Останній гройсманівський трюк добавив пару сотень, які вже з’їла інфляція.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*