Департаментом соцзахисту населення проведено семінар спільно з Полтавською обласною організацією УТОС (ФОТО)

Департаментом соцзахисту населення проведено семінар спільно з Полтавською обласною організацією УТОС (ФОТО). впо, полтава, утос, семінар, інвалідність

Департаментом соцзахисту населення проведено семінар спільно з Полтавською обласною організацією УТОС. впо, полтава, утос, семінар, інвалідність

Представники Департаменту соціального захисту населення взяли участь у проведенні семінару «Соціальний захист та соціальне забезпечення осіб з інвалідністю по зору в т.ч. ВПО в умовах військового часу», в рамках якого детально надали роз’яснення щодо процедурних та нормативних змін в питаннях соціального захисту та забезпечення осіб з інвалідністю по зору в умовах військового стану, в тому числі, які мають статус ВПО.

Проведення інформаційних заходів в черговий раз підкреслює пріоритетність забезпечення ефективності державної політики соціального захисту на місцевому рівні, важливість наближення соціальних послуг до людей, підвищення оперативності їх надання та якості.

Вичерпні відповіді стосувались зокрема особливостей призначення житлових субсидій та вимоги до порядку подання документів для отримання компенсації за самостійно придбані засоби спілкування та орієнтації, а також проконсультували щодо аспектів обслуговування територіальними центрами осіб з інвалідністю по зору.

Навчальний семінар, в якому взяли участь понад 30 слухачів, відбувся в рамках проєкту, який реалізується Полтавською обласною організацією Українського товариства сліпих спільно з громадською спілкою ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю».

Директор Департаменту соціального захисту населення
Людмила Корнієнко

Полтавська обласна військова адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*