Депутатка Ніна Павлюк: «У Маріуполі міська влада всіляко підтримує людей з інвалідністю»

Депутатка Ніна Павлюк: «У Маріуполі міська влада всіляко підтримує людей з інвалідністю». мариуполь, ніна павлюк, підтримка, суспільство, інвалідність

Депутатка Ніна Павлюк: «У Маріуполі міська влада всіляко підтримує людей з інвалідністю». мариуполь, ніна павлюк, підтримка, суспільство, інвалідність

5 травня – Міжнародний день боротьби за права людей з інвалідністю. Ця дата покликана звернути увагу суспільства на проблеми, пов’язані із захистом прав маломобільних груп населення, пише Офіційний сайт міської ради Маріупольської міської ради.

19 років громадською організацією «З нами добрі серця» керує Ніна Павлюк, вона є депутаткою чинної каденції. «Можу зазначити, що місто робить багато для підтримки людей з інвалідністю. Місцева влада співпрацює з керівниками цих громадських організацій. Їхні лідери є членами комітету доступності, й при розгляді звернень громадян місто прислухається до нашої думки»,- говорить депутатка.

Павлюк зазначає, що при будівництві або реконструкції того чи іншого об’єкта, проєкт робіт узгоджується з членами комітету доступності. Тому, у місті буквально за останні 2-3 роки зріс рівень комфорту для маломобільних груп населення.

У Маріуполі успішно реалізуються цільові програми захисту населення «Маріуполь з турботою про вас», й соціальної адаптації, інтеграції дітей та молоді з інвалідністю «Разом ми єдині», спрямовані на підтримку та реабілітацію цієї категорії маріупольців.

Ніна Павлюк вважає, що ні одна категорія громадян не повинна залишитися без уваги влади. «На сьогоднішній день люди з інвалідністю – одна з найбільш вразливих категорій населення. Тому, головне завдання Міжнародного дня боротьби за права інвалідів – звернути увагу на створення умов для поліпшення якості соціальної політики, щоб люди могли отримувати освіту, працювати й користуватися соціальними благами нарівні з іншими членами суспільства», – підкреслила вона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*