Діти з інвалідністю отримають компенсацію на оздоровлення з батьками (ВІДЕО)

Діти з інвалідністю отримають компенсацію на оздоровлення з батьками (ВІДЕО). рівне, дитина, компенсація, оздоровлення, інвалідність

На чергову сесію Рівненської обласної ради прийшли стурбовані батьки дітей з інвалідністю. Вимагають скасувати очікувані зміни до обласної програми оздоровлення дітей. В чому там проблема та чи дослухались до них далі у сюжеті.

Батьки дітей з інвалідністю вимагають на сесії скасувати зміни до обласної програми оздоровлення дітей. Камінь спотикання – рідні що супроводжують таких діток оплачують своє перебування у закладі самостійно.

В пункті сьомому було зазначене те що за рахунок того що ми заберемо супровід дітей з інвалідністю – збільшимо кількість оздоровлюваних дітей. Не можуть батьки у яких діти з тяжкими формами інвалідності залишити своїх дітей на жаль на оздоровленні самих, – говорить мама дитини з інвалідністю Вікторія Наумович.

Батьки кажуть, не можуть дозволити оплачувати собі путівки, адже їхні діти і так потребують масу витрат, а відтак вони втратять можливість оздоровлюватись. Розробники програми дослухались до зауважень і лишили її без змін, тобто компенсація залишиться.

Коштів на оздоровлення в бюджеті усіх цих дітей немає. Всі охочі поїхати оздоровитись не зможуть і фактично саме з метою щоб можна було оздоровити більшу кількість охочих ми пропонували батькам перебувати під час оздоровлення їх дітей за власні кошти, – розповідає директорка КЗ “Рівненський обласний центр надання послуг з оздоровлення дітей” Оксана Фурманець.

Відшкодування з бюджету становитиме близько 16 тисяч гривень. Вартість путівки для такої дитини орієнтовно 24 тисячі на 21 день. Решту суми все одно батьки повинні віднаходити самотужки.

Ольга Ферар. Антон Пухов

Телеканал «Рівне 1»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*