До Ради готують законопроекти, які дозволять працевлаштувати інвалідів І-ІІІ групи

Претендентка на посаду керівника комітету з питань соціальної політики Галина Третьякова переконана, що інваліди І-ІІІ групи можуть бути інтегровані у трудові стосунки. галина третьякова, працевлаштування, роботодавець, суспільство, інвалідність

Претендентка на посаду керівника комітету з питань соціальної політики Галина Третьякова переконана, що інваліди І-ІІІ групи можуть бути інтегровані у трудові стосунки. галина третьякова, працевлаштування, роботодавець, суспільство, інвалідністьГалина Третьякова

Претендентка на посаду керівника комітету з питань соціальної політики Галина Третьякова переконана, що інваліди І-ІІІ групи можуть бути інтегровані у трудові стосунки.

Про це вона сказала в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна”.

Галина Третьякова твердить: у європейських країнах люди першої, другої та третьої групи інвалідності вважаються працездатними.

“Нам треба позбавлятися таких речей і розуміти, що людина з інвалідністю інклюзивно має бути влаштована в суспільство. Адже найчастіше вона може і хоче працювати та бути корисною. Суспільство просто не завжди створює їй умови, це стосується і роботодавців зокрема”, – переконує Третьякова.

Вона також наголошує на тому, що “до роботодавців є також багато запитань щодо працевлаштування людей з інвалідністю”. Вона переконана, що у цю сферу теж будуть вноситися зміни у майбутньому.

Рубрика

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*