Допомога біженцям з України: як у Німеччині вирішують проблеми людей з інвалідністю

Допомога біженцям з України: як у Німеччині вирішують проблеми людей з інвалідністю. німеччина, біженець, допомога, проблема, інвалідність, person, sky, finger, thumb, hand, nail. A close up of a hand

Українські біженці з фізичними чи психічними вадами в Німеччині часом стикаються з проблемою отримання інформації про безбар’єрну реєстрацію, про можливості проживання та догляду для людей з особливими потребами, повідомляє «Апостроф».

Про те, куди варто звертатися людям з інвалідністю, розповіли у Федеральному міністерстві праці та соціальних питань Німеччини.

За прийом біженців з України та надання пільг відповідно до Закону про надання пільг особам, які подали заяву на отримання політичного притулку (AsylbLG), відповідають федеральні землі.

Інформацію окремих федеральних земель для біженців з та без інвалідності з України та для тих, хто їм допомагає, можна знайти тут:

Bayern

Baden-Württemberg

Берлін

Bradenburg

bremen

Hamburg

Hessen

Mecklenburg-Vorpommern

Niedersachsen

Nordrhein-Westfalen

Nordrhein-Westfalen

Рейнланд-Пфальц

Saarland

Sachsen

Sachsen-Anhalt

Schleswig-Holstein

Türingen

Нагадаємо, раніше влада Німеччини розповіла про те, як мають поводитися українські біженці на території країни у разі захворювань.

Інна Погрібна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*