Дуже важлива підтримка з боку держави осіб з інвалідністю, – Віталій Бунечко

Дуже важлива підтримка з боку держави осіб з інвалідністю, – Віталій Бунечко. віталій бунечко, житомир, онлайн-спілкування, інвалідність, інтеграція

Дуже важлива підтримка з боку держави осіб з інвалідністю, – Віталій Бунечко. віталій бунечко, житомир, онлайн-спілкування, інвалідність, інтеграція

На цьому наголосив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко 26 травня під час онлайн-спілкування із представниками об’єднань осіб з інвалідністю. Ініціатором такої зустрічі в режимі онлайн виступила радник голови ОДА з питань дотримання прав людей з інвалідністю Неля Ковалюк, повідомляє Житомирська обласна державна адміністрація.

Під час зустрічі обговорили питання соціального захисту, безперешкодного доступу людей з інвалідністю та маломобільних груп населення до різних соціальних об’єктів.

«Турбота про соціальний захист людей з інвалідністю – це дуже відповідальна і важлива робота, а також одна з провідних ознак цивілізованої й демократичної держави», – зазначив Віталій Бунечко.

Учасники зустрічі також розглянули ряд суміжних питань, вирішення яких сприятиме ефективній соціальній інтеграції осіб з інвалідністю:

  • робота гарячих ліній щодо підтримки людей з інвалідністю;
  • налаштування якісної комунікації органів виконавчої влади з громадянами через зручні онлайн-додатки;
  • проведення вебінарів із фахівцями цієї галузі;
  • реалізація обласних цільових програм щодо надання фінансової підтримки об’єднанням осіб з інвалідністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*