Фахівці Пенсійного фонду в регіонах проводять зустрічі з людьми із особливими потребами

Фахівці Пенсійного фонду в регіонах проводять зустрічі з людьми із особливими потребами. пенсійний фонд, пенсія, прожитковий мінімум, роз’яснювальна кампанія, інвалідність, indoor, person, floor, table, wall, furniture, clothing, desk, group, people. A group of people sitting at a table

Фахівці Пенсійного фонду в регіонах проводять зустрічі з людьми із особливими потребами. пенсійний фонд, пенсія, прожитковий мінімум, роз’яснювальна кампанія, інвалідність

Фахівці Пенсійного фонду України в регіонах продовжують роз’яснювальну кампанію щодо особливостей пенсійної реформи. Спеціалісти зустрічаються з різними категоріями населення, розповідаючи про новий порядок нарахування пенсій та відповідаючи на запитання громадян.

На Житомирщині, Прикарпатті та Львівщині фахівці Фонду зустрілись з людьми з вадами слуху та зору.

На Львівщині з допомогою сурдоперекладача відбулось спілкування з керівниками територіальних осередків обласної організації товариства глухих. Фахівець пенсійної служби Ірина Макар розповіла про новації у пенсійному забезпеченні громадян з жовтня цього року. Зокрема, перерахунок пенсій по інвалідності, що настала внаслідок трудового каліцтва та професійного захворювання, а також пенсій по втраті годувальника.

Із людьми з вадами зору зустрівся фахівець Пенсійного фонду Прикарпаття Роман Олійник. Спеціаліст відзначив, що збільшення соціальних пенсій, зокрема для людей з інвалідністю, залежать від зростання прожиткового мінімуму. З жовтня цього року уже підвищено такі пенсії з використанням прожиткового мінімуму, встановленого на 1 жовтня 2017 року — 1452 грн. Наступний етап підвищення пенсії для людей з інвалідністю очікується з 1 грудня цього року.

Про актуальні зміни у пенсійному законодавстві та особливості жовтневого перерахунку пенсій, у тому числі пенсій по інвалідності, розповіли і особам з вадами зору на Житомирщині.

Пенсійний фонд України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*