Голову центру МСЕ та лікаря-експерта заарештовано на 60 діб з правом застави у 2 млн грн для кожного

Голову центру МСЕ та лікаря-експерта заарештовано на 60 діб з правом застави у 2 млн грн для кожного. посадовець, суд, учасник ато, хабар, інвалідність, indoor, person, human face, clothing, man, mirror, door. A person sitting in front of a window

Голову центру МСЕ та лікаря-експерта заарештовано на 60 діб з правом застави у 2 млн грн для кожного. посадовець, суд, учасник ато, хабар, інвалідність

За клопотанням Київської місцевої прокуратури №5 Оболонський районний суд заарештував на 60 діб голову Центрального МСЕК №1 Київського міського центру медико-соціальної експертизи та лікаря-експерта відділу експертизи Центральної військово-лікарської комісії МОУ, викритих на вимаганні хабара в учасника АТО.

У якості альтернативи суд встановив підозрюваним заставу у розмірі майже 2 млн гривень для кожного.

Як повідомлялося раніше, посадовців затримали 05.12.2018 на робочому місці після одержання неправомірної вигоди у сумі еквівалентній 42 тис. 600 гривень.

Вказані кошти вони вимагали в учасника АТО, який у ході бойових дій отримав важку травму ноги, за встановлення йому групи інвалідності.

Варто зазначити, що під час обшуків за місцями роботи та проживання зловмисників правоохоронці виявили понад 20 пакетів документів військовослужбовців, що також претендують на отримання інвалідності.

До кожного з цих пакетів був прикріплений конверт з грошима. Сума в конвертах коливалася від семисот до чотирьох тисяч доларів США.

На разі посадовцям інкримінують вчинення злочинів, передбачених ч. 3 ст. 368, ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368КК України.

Досудове розслідування триває.

В межах слідства встановлюється причетність вказаних осіб до вчинення аналогічних злочинів.

Прес-служба прокуратури міста Києва

Прокуратура міста Києва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*