Інспекторам в Україні можуть дозволити карати водіїв, які паркуються на місцях для осіб з інвалідністю

Інспекторам в Україні можуть дозволити карати водіїв, які паркуються на місцях для осіб з інвалідністю. водій, парковка, штраф, інвалідність, інспектор

Інспекторам в Україні можуть дозволити карати водіїв, які паркуються на місцях для осіб з інвалідністю. водій, парковка, штраф, інвалідність, інспектор

Верховна Рада схвалила за основу документ, який дозволяє притягати до адміністративної відповідальності водіїв, які залишають транспортні засоби на парковках для осіб з інвалідністю. Штрафи зможуть виписувати інспектори з паркування. Зокрема, йдеться про законопроект №4594.

Про це повідомляє кореспондент APnews.

Так, за ухвалення документу проголосували 289 законодавців.

Відповідний законопроект вносить зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення і дозволяє інспекторам з паркування “розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати стягнення щодо осіб, які залишили свої транспортні засоби на місцях, передбачених для водіїв з інвалідністю”.

Крім того, дозволяється штрафувати водіїв, які “неправомірно використали на транспортному засобі розпізнавальний знак “Водій з інвалідністю”.

У разі ухвалення законопроекту у другому читанні та ствердження президентом, паркувальники отримають право виписувати штрафи водіям-порушникам у розмірі від 60 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – тобто від 1020 до 1700 гривень.

Діана Кречетова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*