«Інвалідність не обмежує – обмежує дискримінація»

«Інвалідність не обмежує – обмежує дискримінація». долина, дискримінація, підтримка, тренинг, інвалідність

«Інвалідність не обмежує – обмежує дискримінація». долина, дискримінація, підтримка, тренинг, інвалідність

27 грудня 2019 року у Долині відбувся навчальний тренінг «Інвалідність не обмежує – обмежує дискримінація», який провела громадська організація «Слід». Діяльність цієї організації спрямована на підтримку осіб з інвалідністю.

Захід був адресований для працівників районних та міських установ, представників об’єднаних територіальних громад, активних долинян. На запрошення організаторів у ньому взяли участь також фахівці відділу соціальної політики і відділу містобудування та архітектури Долинської міської ради об’єднаної територіальної громади.

«Інвалідність не обмежує – обмежує дискримінація». долина, дискримінація, підтримка, тренинг, інвалідністьМета тренінгу – всестороння підтримка інвалідів. Найпершим акцентом є законодавча база їхніх прав. Йшлося також про проблеми архітектурної, транспортної та інформаційної доступності для маломобільних груп мешканців громад, надання рекомендацій стосовно толерантного ставлення, етики спілкування та супроводу людей з інвалідністю.

Доповідачі розповідали, що таке універсальний дизайн, якою буває доступність, що таке інвалідність, які є види і моделі інвалідності, ознайомили з основним документом, який регламентує захист осіб з інвалідністю – Міжнародною конвенцією про права людей з інвалідністю та іншими нормативними актами. Також під час тренінгу обговорювалися питання дискримінації та шляхи її подолання.

Фото ГО «Слід» з офіційної сторінки Фейсбук

Долинська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*