Кабмін пропонує Раді збільшити штрафи за паркування на місцях для інвалідів

Кабмін пропонує Раді збільшити штрафи за паркування на місцях для інвалідів. паркомісце, паркування, штраф, інвалід, інвалідність, road, outdoor, street, way, city, corner, sidewalk, curb. A sign on the side of a road

Кабмін пропонує Раді збільшити штрафи за паркування на місцях для інвалідів. паркомісце, паркування, штраф, інвалід, інвалідність

Кабінет міністрів України пропонує Верховній Раді прийняти законопроект №5629 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю”.

Відповідний проект закону 30 грудня зареєстрований у парламенті.

Зокрема, пропонується збільшити штраф за паркування автотранспорту на місцях, призначених для осіб з інвалідністю, на 119%. Передбачається встановити, що паркування на місцях для осіб з інвалідністю водієм, який не має підтверджуючих документів про наявність у нього або у одного з пасажирів інвалідності (крім явно виражених ознак інвалідності), тягне за собою штраф для водіїв у розмірі 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (один такий мінімум становить 17 гривень).

Відповідно штраф може зрости з 465 гривень до 1 020 гривень.

Згідно із законопроектом, особа з інвалідністю може використовувати будь-яке паркомісце, якщо на парковці відсутні позначення паркомісць для осіб з інвалідністю.

Також встановлюється право на паркувальне місце для людей з інвалідністю біля житлових будинків, а розпізнавальний знак “Водій з інвалідністю” повинен буде розміщуватися на автомобілях спереду і ззаду.

Крім того, пропонується дозволити евакуацію автомобілів, які займають місця для людей з інвалідністю.

Укрінформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*