Кабмін схвалив законопроект про збільшення штрафів для водіїв за паркування на місцях осіб з інвалідністю

Кабмін схвалив законопроект про збільшення штрафів для водіїв за паркування на місцях осіб з інвалідністю. інвалідністю, road, land vehicle, building, vehicle, car, wheel, outdoor, tire, auto part, vehicle registration plate. A group of people standing in a parking lot

_1_17_6_c699cda53c0253e6dfa69ba09056470715bf9664Кабінет міністрів України схвалив проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю. Таке рішення ухвалили члени уряду на засіданні, передає кореспондент УНН.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що цей законопроект розроблений МВС з урахуванням пропозицій Уповноваженого президента України з прав людей з інвалідністю.

Документом передбачено право на виділення місць паркування особам з інвалідністю біля житлових будинків, а також встановлюється, якщо на спеціально обладнаних майданчиках немає визначеного місця паркування для людей з інвалідністю, то місцем вважається для паркування те, яке обрав сам інвалід.

Олександр Сивачук

Джерело: УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*