Керівники 33 підприємств Черкащини не дотримуються вимог законодавства щодо працевлаштування осіб з інвалідністю

Керівники 33 підприємств Черкащини не дотримуються вимог законодавства щодо працевлаштування осіб з інвалідністю. черкащина, перевірка, працевлаштування, підприємство, інвалідність

Між Управлінням Держпраці у Черкаській області та Черкаським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів планово здійснюється обмін інформацією відповідно до умов Угоди про співробітництво та організацію взаємовідносин у сфері здійснення державного нагляду та контролю за додержанням вимог законодавства про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю. Так, на підставі даних, отриманих від Фонду соціального захисту інвалідів, у червні фахівці Управління провели 8 планових та 52 позапланових перевірки щодо додержання законодавства про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю.

При проведенні перевірок 45 суб’єктів господарювання виявлено порушення вимог Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», зокрема щодо:

– недотримання нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю (ТОВ «Златой Пегас», ТОВ «КВЕЛЛ», ТОВ «Вальмасервіс», ТОВ «Оберіг АНП – Агро», КП «Побут», ПП «Сав Тракс», ТОВ «380 В», ДП «Гурман» тощо);

– відсутності реєстрації у Фонді соціального захисту інвалідів (ПП «Вільхове», ПП «Сосновий», СФГ «Володимир», ПП «Уманська швейна фабрика» та інші);

– неподання звітів про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю (ТОВ «Деревобуд-Умань», КП «Комунальник», ПП «Ремонтник», ТОВ «Лани Драбівщини», КООП «ПАВІК» тощо).

За результатами перевірок керівникам зазначених суб’єктів господарювання внесено приписи, якими зобов’язано усунути виявлені порушення.

За невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю, неподання до Фонду соціального захисту інвалідів звіту про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю, на розгляд до місцевих судів передано 33 протоколи про притягнення керівників до адміністративної відповідальності, передбаченої ч. 2 ст. 188-1 КУпАП (СТОВ «Обрій», ФГ «Дружба 2», ТОВ «Шрамківський ЦЗ», ПП «Ремонтник» тощо).

Прес-служба

Управління Держпраці у Черкаській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*