Конкурсному відбору проектів громадських організацій осіб з інвалідністю бути

Конкурсному відбору проектів громадських організацій осіб з інвалідністю бути. конкурсний відбір, проект, підтримка, фінансування, інвалідність

13 травня Уряд схвалив постанову „Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 р. № 183 та від 3 березня 2020 р. № 166 щодо надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністюˮ. Щоденні палкі дискусії з інститутами громадянського суспільства дозволили знайти консенсус у визначенні напрямків використання бюджетних коштів, передбачених Законом України „Про внесення змін до Закону України „Про Державний бюджет України на 2020 рікˮ, інформує Міністерство соціальної політики України.

Вперше кошти будуть спрямовані на конкурсний відбір і фінансування проектів громадських організацій осіб з інвалідністю.

З турботою про майже 2 тисячі осіб, переважна більшість з яких має інвалідність, виділено кошти на фінансову підтримку соціально-культурних підрозділів підприємств і організацій невиробничої сфери Українського товариства сліпих та Українського товариства глухих, які надавали послуги для осіб з інвалідністю по зору та слуху на 195 підприємствах і організаціях невиробничої сфери цих товариств.

Також передбачено кошти на інституційну підтримку 20 громадських об’єднань осіб з інвалідністю, що фінансувались у минулому році, які з початку року і до проголошення конкурсу продовжували свою статутну діяльність, зберегли офіси, соціальні об’єкти та робочі місця працівників, зокрема з інвалідністю, та надавали соціальну, правову, економічну підтримку особам з інвалідністю на місцях. Ними укладались договори на оренду офісів, оплату комунальних послуг, користування бухгалтерськими програмами, телефоном, інтернетом тощо.

Конкурсному відбору проектів громадських організацій осіб з інвалідністю бути. конкурсний відбір, проект, підтримка, фінансування, інвалідність

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*