Лікаря львівського «Охматдиту», який вимагав від пацієнтки хабар, оштрафували

Лікаря львівського «Охматдиту», який вимагав від пацієнтки хабар, оштрафували. львів, лікар, хабар, штраф, інвалід, table, person, indoor, wooden, hammer, tool

Суд зобов’язав медика виплатити майже 13 тисяч гривень штрафу.

Вирок, який прийняв у справі дитячого лікаря Личаківський районний суд, оприлюднили в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Ортопеда-травматолога львівського «Охматдиту», який також є головним позаштатним експертом департаменту охорони здоров’я ЛОДА, звинуватили у використанні службового становища та отриманні неправомірної вигоди.

«Проводячи обстеження, лікар висловив вимогу, що для виготовлення та видачі консультативного висновку спеціаліста та оформлення медичного висновку про дитину-інваліда на підставі якого призначається державна соціальна допомога, йому необхідно передати грошові кошти», — йдеться у вироку.

Після отримання хабара медика затримали правоохоронці.

До слова, раніше суд відсторонив лікаря від посади та постановив затримати його з альтернативою внесення застави у розмірі 32 тисяч гривень.

Медику загрожувало до трьох років тюрми. Втім, як зазначається у вироку, лікар визнав свою вину та погодився понести покарання за вчинений ним злочин у виді штрафу в розмірі 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 12 750 гривень. Оскільки медик не був судимий раніше та визнав свою провину, суд вирішив не позбавляти його волі.

Нагадаємо, ортопед-травматолог львівського «Охматдиту» за оформлення медичного висновку про визнання дитини інвалідом вимагав від матері дитини 250 доларів США.

032.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*