Ліквідовано корупційну схему в медичному закладі на Київщині

Ліквідовано корупційну схему в медичному закладі на Київщині. київщина, медичний огляд, медпрацівник, неправомірна вигода, інвалідність, person, indoor, watch, wedding dress. A person in a white shirt

У понеділок, 19 лютого 2018 року, прокуратурою Автономної Республіки Крим спільно з співробітниками Головного відділу по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією та слідчими слідчого відділу Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області затримано члена лікарсько-консультативної комісії Богуславської ЦРЛ під час отримання неправомірної вигоди від громадянки за вплив на прийняття рішення Миронівською міжрайонною медико-соціальною експертною комісією щодо надання громадянці третьої групи інвалідності довічно.

Досудовим розслідуванням встановлено, що медичний працівник під час проведення медичного огляду громадянки, висловив останній вимогу про необхідність передачі йому 20 тис грн неправомірної вигоди за успішне проходження медичного огляду та прийняття рішення про надання їй третьої групи інвалідності довічно. У разі не виконання даної вимоги, медичний працівник погрожував позбавленням групи інвалідності.

У подальшому, медпрацівник зменшив розмір неправомірної вигоди до 10 тис грн, частину з яких отримав напередодні засідання Миронівської міжрегіональної медико-соціальної експертної комісії.

Під час отримання неправомірної вигоди, медичний працівник був затриманий у порядку ст. 208 КПК України.

На даний час затриманому готується повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 369-2 КК України. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Прес-служба прокуратури Автономної Республіки Крим

Генеральна прокуратура України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*