Львівську неврологиню оштрафували за вимагання хабара у матері дитини з ДЦП

Львівську неврологиню оштрафували за вимагання хабара у матері дитини з ДЦП. львів, довідка, лікарка, штраф, інвалідність

Любов Куртяк вимагала 7 тис. грн у матері дитини з ДЦП за видачу довідки, повідомляє “Zaxid.net”

Львівську неврологиню оштрафували за вимагання хабара у матері дитини з ДЦП. львів, довідка, лікарка, штраф, інвалідністьХабар Любов Куртяк вимагала за довідку про інвалідність. Фото СБУ

Шевченківський районний суд Львова визнав винною у хабарництві лікарку-неврологиню міської дитячої клінічної лікарні, що на вул. Пилипа Орлика, Любов Куртяк. Їй призначили покарання у вигляді 11,9 тис. грн штрафу.

Як вказано у вироку суду, до Любов Куртяк звернулась львів’янка для проходження обстеження своєї доньки, щоб підтвердити діагноз «Дитячий церебральний параліч, спастичний тетрапарез зі стійкими руховими розладами. ЗПМР». 27 березня 2019 року лікарка-неврологиня у своєму робочому кабінеті на вул. Орлика сказала, що їй треба заплатити 7 тис. грн. Хабар Любов Куртяк вимагала за формулювання діагнозу, оформлення медичної документації (витягу з медичної картки), що мало бути підставою для призначення та виплати соціальної допомоги на дитину з інвалідністю віком до 18 років.

Згідно з вироком суду, 5 квітня жінка прийшла до лікарки ще раз. Любов Куртяк заявила, що готова надати усі необхідні документи та запитала, чи принесла вона гроші. У жінки була лише тисяча гривень, Любов Куртяк повідомила, що цього недостатньо і 8 квітня вона має принести ще 6 тис. грн. Після передачі решти хабара лікарку затримали правоохоронці.

У судовому засіданні Любов Куртяк заперечила свою провину. За словами лікарки, жінка підкинула їй гроші і сама неодноразово провокувала на отримання хабара.

Дослідивши усі докази у цій справі, зокрема аудіо- та відеоматеріали, суддя Юрій Донченко визнав Любов Куртяк винною у хабарництві та призначив їй 11,9 тис. грн штрафу. На вирок суду ще може бути подана апеляція.

Софія Лазуркевич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*