Люди з вадами слуху мають можливість дізнатися про особливості договорів по розпорядженню нерухомим майном (ВІДЕО)

Люди з вадами слуху мають можливість дізнатися про особливості договорів по розпорядженню нерухомим майном (ВІДЕО). харків, вади слуху, допомога, семінар, інвалідність, person, clothing, man, suit, group, human face, indoor, people, computer, laptop. A group of people in a room

Люди з вадами слуху мають можливість дізнатися про особливості договорів по розпорядженню нерухомим майном. харків, вади слуху, допомога, семінар, інвалідність

24 жовтня 2018 року, відбувся правопросвітницький семінар Харківської асоціації незрячих юристів, який був присвячений покращенню поінформованості членів Харківської обласної організації Українського товариства глухих, з питань гарантій правового захисту соціально вразливих верств населення.

За допомогою перекладача жестової мови, більш ніж п’ятдесяти учасникам семінару було надано інформацію щодо різновидів договорів, пов’язаних з розпорядженням нерухомим майном, змін у порядку призначення житлових субсидій, роз’яснені питання, щодо отримання технічних засобів реабілітації. Крім того, юристи організації відповіли на багаточисленні запитання учасників заходу.

Захід відбувся в межах проекту “Правова школа для осіб третього віку” що здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Проектом передбачено проведення правопросвітницьких заходів в приміщеннях територіальних центрів з надання соціальних послуг, та в організаціях осіб з інвалідністю. Надання правової допомоги незахищеним верствам населення (інвалідам, пенсіонерам, внутрішньо переміщеним особам, учасникам АТО та членам їх сімей), телефоном, через сайт та у приміщенні організації.

Крім того, що місяця будуть виходити радіопередачі, де юристи організації будуть інформувати Харків’ян про актуальні зміни в соціальному законодавстві.

Отримати юридичну консультацію можна як особисто, завітавши до офісу організації за адресою: м. Харків, вул. Данилевського, б. 16; або зателефонувавши по телефону (057)705-12-71 з 10:00 до 17:00 з пн. До пт.

Також з юристами можна зв’язатися через сайт організації www.jurist.org.ua

Люди з вадами слуху мають можливість дізнатися про особливості договорів по розпорядженню нерухомим майном. харків, вади слуху, допомога, семінар, інвалідність

ГО “Харківська асоціація незрячих юристів”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*