Мінрегіон планує витратити 5 мільйонів на заходи Стратегії безбар’єрності

Мінрегіон планує витратити 5 мільйонів на заходи Стратегії безбар’єрності. минрегион, національна стратегія, безбар’єрний простір, фінансування, інвалідність

Мінрегіон планує витратити 5 мільйонів на заходи Стратегії безбар’єрності. минрегион, національна стратегія, безбар’єрний простір, фінансування, інвалідність

Міністерство розвитку громад та територій України планує витратити 5 мільйонів гривень на план заходів для міністерства з реалізації Національної стратегії створення безбар’єрного простору.

Про це Укрінформу повідомили у Мінрегіоні у відповідь на інформаційний запит.

“З метою виконання завдань Мінрегіону, визначених Планом заходів (Стратегії безбар’єрності – ред.), Міністерством на 2021 рік передбачено фінансування у розмірі близько 5 млн грн”, – йдеться у відповіді на запит.

Як зазначається, Міністерство розвитку громад та територій України не володіє інформацією щодо коштів, які буде витрачено міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, відповідальними за виконання Плану заходів, обласними, Київською міською державними адміністраціями цього року і необхідності витрат на наступний рік.

Крім того, зауважують, що Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 4 серпня цього року N 883-р затверджено розроблений Мінрегіоном «План заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року». Відповідно до завдань, визначених планом заходів, у Мінрегіоні на поточний рік запланували проведення за участю громадських організацій моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення з урахуванням гендерного аспекту.

Також з метою вдосконалення положень, зокрема врахування сучасних вимог безбар’єрності, заплановано внесення змін до відповідних державних будівельних норм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*