Мінрегіон: Затверджено Методичні рекомендації щодо проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності

Мінрегіон: Затверджено Методичні рекомендації щодо проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності. безбар'єрність, моніторинг, оцінка, рекомендація, інвалідність

Мінрегіон: Затверджено Методичні рекомендації щодо проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності. безбар'єрність, моніторинг, оцінка, рекомендація, інвалідність

Мінрегіоном розроблено та затверджено Методичні рекомендації щодо проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю. Про це повідомила заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська.

«Щодо створення безбар’єрного простору ми маємо чіткі задачі на найближчі півтора року. Вони зафіксовані в Нацстратегії безбар’єрності. Наступний крок — розробка чітких механізмів та рекомендацій. Затверджений міністерством документ містить детальні рекомендації щодо процедури моніторингу. Зокрема, послідовності огляду та проведення обмірів окремих елементів об’єктів, визначення їхніх параметрів», – зауважила Наталія Козловська.

Зазначимо, моніторинг та оцінка ступеня безбар’єрності дозволить здійснювати аналіз актуального стану безбар’єрності, визначати динаміку створення безбар’єрного простору та виявляти проблеми і планувати шляхи їх вирішення.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що в Україні запроваджено щорічний моніторинг безбар’єрності об’єктів та приміщень.

Довідково

Національна стратегія безбар’єрності до 2030 року була розроблена за ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів».

Моніторинг запроваджено постановою Кабінету Міністрів України від 26 травня 2021 року № 537 “Про затвердження Порядку проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю”.

Міністерство розвитку громад та територій України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*