Мінсоцполітики вдосконалює нормативну базу щодо захисту прав дітей з інвалідністю

Мінсоцполітики вдосконалює нормативну базу щодо захисту прав дітей з інвалідністю. мінсоцполітики, нарада, проект, раннє втручання, інвалідність, person, human face, indoor, bottle, group, people, sitting, man, woman, clothing. A group of people sitting at a table

Мінсоцполітики вдосконалює нормативну базу щодо захисту прав дітей з інвалідністю. мінсоцполітики, нарада, проект, раннє втручання, інвалідність

Після визначення Міністерства соціальної політики національним координатором із впровадження послуги раннього втручання в Мінсоцполітики 30 січня 2019 року відбулась перша нарада за участю центральних органів виконавчої влади, надавачів послуги раннього втручання, громадських та міжнародних організацій, на якій було розглянуто проект Державного стандарту надання послуги раннього втручання, проект Концепції створення та розвитку системи послуг раннього втручання в Україні та проект плану заходів з реалізації у 2017-2020 роках пілотного проекту ,,Створення системи надання послуги раннього втручання” для забезпечення розвиту дитини, збереження її здоров’я та життя.

Під час наради, окрім розгляду проектів нормативно-правових актів було сформовано першочергові заходи/кроки, які необхідно впровадити з врахуванням озвучених пропозицій та думок від присутніх професіоналів та фахових спеціалістів і обговорено новий термін з реалізації плану заходів пілотного проекту з 2019 до 2021 року.

Також представники Мінсоцполітики презентували Закон України ,,Про соціальні послуги” (прийнятий 17.01.2019 Верховною Радою України).

Об’єднання зусиль і думок експертів з раннього втручання дозволить наблизити зазначені проекти нормативно-правових актів до європейських норм, тим самим підвищуючи стандарти життя дітей з інвалідністю і дітей із ризиком отримання інвалідності та їхніх сімей в Україні, що неодмінно вплине на зниження інвалідизації та інституціалізації дітей, з обмеженням життєдіяльності.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*