Мінсоцполітики визначено національним координатором впровадження послуги раннього втручання в Україні

Мінсоцполітики визначено національним координатором впровадження послуги раннього втручання в Україні. мінсоцполітики, національний координатор, раннє втручання, розпорядження, інвалідність, building, outdoor, window, skyscraper, city, government building, sky. A large white building

Уряд на своєму засіданні 16 січня 2019 року ухвалив розпорядження Кабінету Міністрів України „Про визначення національного координатора”.

Розпорядження розроблено Міністерством соціальної політики України з метою формування та реалізації державної політики з питань захисту прав та інтересів дітей з інвалідністю і дітей, які мають ризик отримання інвалідності, та їхніх сімей.

Відповідно, до затвердженого Урядом Розпорядження „Про визначення національного координатора”, Мінсоцполітики набуває статусу національного координатора щодо розвитку послуги раннього втручання в Україні, що допоможе здійснювати ефективну взаємодію органів виконавчої влади та міжнародних партнерів з питань розвитку послуги раннього втручання, прискорить підготовку, погодження та подання на розгляд Уряду проектів законодавчих актів щодо формування і реалізації державної політики з питань розвитку послуги раннього втручання та її впровадження.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*