Мінсоцполітики визначило перших учасників проекту „Розвиток соціальних послуг”

Мінсоцполітики визначило перших учасників проекту „Розвиток соціальних послуг”. мінсоцполітики, проект, соціальна послуга, територіальна громада, інвалідність

Мінсоцполітики визначило перших учасників проекту „Розвиток соціальних послуг”. мінсоцполітики, проект, соціальна послуга, територіальна громада, інвалідність

Наразі Міністерство соціальної політики України визначило 8 територіальних громад, які візьмуть участь у пілотному проекті „Розвиток соціальних послуг”. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна.

Вона зазначила, що сьогодні більшість територіальних громад тільки розпочинають створення соціальної інфраструктури і не мають достатніх для цього ресурсів та відповідних фахівців.

«Мінсоцполітики всебічно допомагає громадам у створенні і розвитку соціальних послуг на місцях, щоб кожна з них мала можливість розвивати якісні соціальні послуги, необхідні для її мешканців», – сказала Марина Лазебна.

Вона повідомила, що учасниками пілотного проекту визначені наступні територіальні громади: Великоновосілківська (Донецька обл.), Верховинська та Рогатинська (Івано-Франківська обл.), Великосорочинська та Комишнянська (Полтавська обл.), Нововолинська (Волинська обл.), Чернечинська (Сумська обл.), Уманська (Черкаська обл.). Національна соціальна сервісна служба України продовжує розгляд документів, поданих громадами для участі у пілотному проекті.

Загалом, понад 70 територіальних громад подали документи для участі у пілотному проекті „Розвиток соціальних послуг”, який реалізується Міністерством соціальної політики України.

У рамках проекту держава фінансує розвиток у громадах ключових соціальних послуг: денного догляду для дітей з інвалідністю, осіб з інвалідністю та людей похилого віку; супроводу під час інклюзивного навчання; соціального супроводу при працевлаштуванні та під час роботи; тимчасового відпочинку для батьків або опікунів, які доглядають за дітьми з інвалідністю; підтриманого проживання; стаціонарного догляду.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*