Місто юридично опрацює питання допомоги з паркуванням та гаражами для людей, які мають протези (ВІДЕО)

Місто юридично опрацює питання допомоги з паркуванням та гаражами для людей, які мають протези (ВІДЕО). львів, гараж, паркування, протез, інвалідність

Місто юридично опрацює питання допомоги з паркуванням та гаражами для людей, які мають протези. львів, гараж, паркування, протез, інвалідністьФото: Олександр Мазуренко

Місто Львів допомагає людям з інвалідністю із розміщенням транспортних засобів у гаражах. Таких об’єктів є орієнтовно 300. Також місто опрацює нормативну базу, аби допомогти з паркуванням та гаражами людям із протезами, які користуються автомобілями з автоматичними коробками передач. Це питання 8 листопада обговорили на засіданні виконавчого комітету.

За словами директорки юридичного департаменту Гелени Пайонкевич, особи з інвалідністю, які мають автівки з ручним керуванням, на 100% забезпечені гаражами. Тепер місцями для паркування потрібно забезпечити людей із протезами, які користуються автомобілями з автоматичними коробками передач.

«У нас колись була адміністративна процедура, яка надавала можливість встановлення тимчасових збірно-розбірних гаражів для осіб з інвалідністю, що мають автомобілі з ручним керуванням. Наскільки мені відомо, усі такі особи є забезпечені гаражами. Але світ рухається вперед, і люди, які мають ампутовану ліву ногу, можуть користуватися звичайним автомобілем з автоматичною коробкою передач. Фактично, ми могли б таку процедуру запровадити й для таких людей», — розповіла вона.

Відтак, мер міста Андрій Садовий дав доручення пропрацювати це питання та допомогти людям з інвалідністю підшукати локації для паркування.

«У нас є проблема з людьми, які мають інвалідність, особливо з тими, які не мають однієї з кінцівок. Тож прошу це пропрацювати в робочому порядку і дати пропозиції. Ми повинні допомогти людям з інвалідністю знайти відповідні локації, щоб вони могли там паркувати свої машини. Це важливо, і це наш обов’язок», — зазначив Андрій Садовий.

Мар’яна Щепанська

відео: Андрій Андрух

Львівська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*